• 0212 507 9878
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hakkımızda

BORSA tekstil 2011 yılından beri tekstil sektöründe hizmet vermektedir.
Hazır giyim ve konfeksiyon imalatı ile birlikte iç ve dış giyim ticareti (iç giyim ile triko) hizmet verdiği alanlar arasındadır.
Sektördeki taleplere cevap verebilmek için BORSA tekstil İlkbahar-Yaz ve Sonbahar-Kış olmak üzere yılda iki koleksiyon hazırlamaktadır. Tekstil alanında özel sektöre çözümler sunan firmamız birçok devlet kurumunun tekstil alanındaki ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.
Firmamız kendisine yeniliği, sürekli gelişimi ve geliştirmeyi hedef almıştır.
Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen Borsa Tekstil, üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden kalitesini güvence altına alma ve müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet verme çabasındadır.
Borsa tekstil olarak her gecen gün sektörümüze yenilikler katarak, çevreye duyarlı, doğayla barışık hizmet anlayışından ödün vermeden insan sağlığını ön planda tutan ürünler üretmeye devam edeceğiz.
BORSA Tekstil müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla, çalışmayı ve üretmeyi kendine "vizyon" edinmiştir.

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "misyon" edindik.
© 2022 Borsa Tekstil- Muhsin Bora. Tüm hakları korunmaktadır. Sitedeki içerikler izinsiz olarak kopyalanamaz. İçerik hakları Borsa Tekstile aittir.