• 0212 506 04 05
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pazartesi- Cumartesi 8:00-17:00

HAKKIMIZDA

BORSA Tekstil Aksesuar 2011 yılından bu yana Tekstil ve Tekstil Aksesuar sektöründe hizmet vermektedir.

Hazır giyim, konfeksiyon imalatı iç ve dış giyim ticareti (iç giyim ile triko), aksesuar olarak dokuma etiketler, karton etiketler, baskılı etiketler, askı etiketleri, fiyat biletleri, ambalajlar, ısı transferi, serigrafi baskı, yıkama talimatı ve barkod verdiği hizmet alanları arasındadır.

Sektördeki taleplere cevap verebilmek için BORSA Tekstil Aksesuar İlkbahar-Yaz ve Sonbahar-Kış olmak üzere yılda iki koleksiyon hazırlamaktadır.

Tekstil ve aksesuar alanında özel sektöre çözümler sunan firmamız birçok devlet kurumunun tekstil ve aksesuar alanındaki ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.

Firmamız kendisine yeniliği, sürekli gelişimi ve geliştirmeyi hedef almıştır.

Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen Borsa Tekstil Aksesuar üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden kalitesini güvence altına alma ve müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet verme çabasındadır.

Borsa Tekstil Aksesuar olarak her gecen gün sektörümüze yenilikler katarak, çevreye duyarlı, doğayla barışık hizmet anlayışından ödün vermeden insan sağlığını ön planda tutan ürünler üretmeye devam edeceğiz.

BORSA Tekstil Aksesuar müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla, çalışmayı ve üretmeyi kendine "vizyon" edinmiştir.

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "misyon" edindik.

ABOUT US

 

BORSA Textile Accessories has been serving in the Textile and Textile Accessories sector since 2011.

It includes service areas in ready-to-wear, apparel manufacturing, underwear and outerwear trade (underwear and knitwear), woven labels as accessories, cardboard labels, opened labels, open labels, price tags, packaging, heat transfer, screen printing, washing instructions and barcodes. .

In order to respond to the demands in the sector, BORSA Textile Accessories prepares two collections a year, as Spring-Summer and Autumn-Winter.

Our company, which offers solutions to the private sector in the field of textiles and accessories, also responds to many government units in the field of textiles and accessories.

Our company's own innovation is aimed at continuous development and improvement.

Adopting the principle of customer restriction and sustainable quality at all levels, Borsa Tekstil Aksesuar strives to guarantee the quality responsibility of the entire production and to provide service at international standards.

As Borsa Tekstil Aksesuar, it is a campaign to continue to produce products that prioritize human services, by adding innovations in our sector every day and directing them from a service understanding that is sensitive to the opening and in peace with nature.

BORSA Tekstil Accessory has adopted the "vision" to achieve and produce with an understanding based on customer monitoring, continuous improvement, quality, teamwork, social responsibility, professional management, understanding and management towards technological developments.

In addition, we have adopted this vision framework as our "mission" to be an exemplary organization to give resources and value to our employees and the device.

 
© 2024 Borsa Tekstil- Muhsin Bora. Tüm hakları korunmaktadır. Sitedeki içerikler izinsiz olarak kopyalanamaz. İçerik hakları Borsa Tekstile aittir.
Tasarım:Nurullah Bora